Plany dotyczące przyszłości Kurta Angle w WWE, Faworyci do zdobycia walizek MITB, WWE o zdrowiu Scotta Halla, Roman Reigns odpowiada na krytykę fanów

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE chcą, aby w niedalekiej przyszłości odbyło się starcie z udziałem WWE COO Triple H oraz WWE Hall of Famera & Generalnego Managera RAW Kurta Angle. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się pojedynek z udziałem tej dwójki jednak aktualnie na czerwonej tygodniówce możemy obserwować storyline z udziałem komentatora Coreya Gravesa oraz Kurta. W najbliższym czasem do telewizji powróci Stephanie McMahon, której za zadaniem będzie mieszanie w poczynaniach utytułowanego byłego medalisty Igrzysk Olimpijskich.

» Według bukmacherów faworytami do zwycięstwa w tegorocznych Money in the Bank Ladder Matchach są odpowiednio Baron Corbin u facetów, a Carmella u kobiet o czym mogą świadczyć ostatnie bookingi z udziałem tej dwójki. Czy chcielibyście zobaczyć zwycięstwa tych gwiazd niebieskiego rosteru? A może macie jakiś swoich cichych faworytów?

» WWE postanowiło wypowiedzieć się na temat aktualnego stanu zdrowia WWE Hall of Famera Scotta Halla:

”Hey, yo… Scott Hall jest niesamowity! W zeszłym tygodniu WWE Hall of Famer oraz założyciel nWo opublikował zdjęcie na Twitterze, na którym zaprezentował swoje odmienione ciało. Hall poświęcił sporo czasu z Diamond Dallas Pagem w DDP Yoga, ponieważ zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi w ciągu ostatnich kilku lat. WWE życzy mu dalszych sukcesów w przemianie”.

» Od pewnego czasu WWE RAW Superstar Roman Reigns spotyka się z krytyką ze strony osób oglądających wrestling jednak nie pozostaje na to obojętny. Roman po raz kolejny wdał się w niepotrzebną wymianę zdań z kilkoma użytkownikami Twittera: