Zaktualizowana karta walk FastLane 2017, Judas Devlin o The Wyatt Family, Zapowiedź odcinka WWE NXT i wiele więcej…

» The BMO Bradley Center za pośrednictwem Twittera opublikowało materiał wideo, z którego wynika, że podczas gali PPV FastLane Chris Jericho zmierzy się z Samim Zaynem o WWE United States Championship. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk jakie obejrzymy podczas tej gali:

Kevin Owens vs Bill Goldberg o WWE Universal Championship

Roman Reigns vs Braun Strowman

Neville vs Jack Gallagher o WWE Cruiserweight Championship

» Były WWE NXT Superstar Judas Devlin udzielił wywiadu dla SoloWrestling.com, w którym wypowiedział się na temat bycia częścią The Wyatt Family:

”Był taki pomysł i wraz z Bray’em Wyattem zrobiliśmy kilka prom przed Dustym Rhodesem. Oprócz mnie było próbowanych kilku wrestlerów chociażby Baron Corbin, który jednak nie sprawdziłby się w takiej roli. Gdyby nie moje problemy zdrowotne, to jestem przekonany o tym, że dziś bym występował w The Wyatt Family. Niespodziewanie zjawił się Braun Strowman i to on dołączył do rodziny zamiast mnie”.

» Wczoraj dowiedzieliśmy się o tym, że w przyszłym tygodniu podczas odcinka WWE NXT odbędzie się tag team match z udziałem Billie Kay & Peyton Royce vs Liv Morgan + tajemnicza partnerka. Warto dodać, że Trent Seven zmierzy się z Talerem Batem o WWE UK Championship.

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że po kilku miesięcznej przerwie wrócił do treningu:

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas dzisiejszego eventu What Culture Pro Wrestling True Destiny:

Kurt Angle vs Alberto Del Rio

What Cultture PW champion Drew Galloway vs Joe Hendry

Moss & Slater Open Challenge Ladder Match o What Culture PW Tag Team championship

Will Ospreay vs. Ricochet

Zack Sabre Jr vs. Travis Banks

Rampage (2) vs Primate (2) – I Quit Match, Best Of 7 Series

Bea Priestley vs Tessa Blanchard