Main event gali w Madison Square Garden, Pierwsze publiczne wystąpienie Reignsa od czasu ogłoszenia na RAW, Kontuzja byłej mistrzyni, Panowanie Nakamury, Powrót byłej gwiazdy?

» WWE ogłosiło, że podczas następnego Live Eventu w Madison Square Garden dojdzie do walki Seth Rollins vs Dean Ambrose w stypulacji steel cage match. Na szali znajdzie się Intercontinental Championship, a sama walka będzie main eventem gali.

» Znamy datę pierwszego publicznego wystąpienia Romana Reignsa od czasu ogłoszenia, że walczy z białaczką. Pojawi się on w styczniu 2019r. na Comic Con w Arizonie. Jeszcze raz życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

» Z Evolution została oficjalnie wycofana Alexa Bliss. Nie znamy oficjalnych powodów wycofania, ale wiemy, że podczas jednej z walk z Rondą Rousey doznała ona wstrząsu mózgu. Miejsce Alexy z walce Tag Teamowej zajmie Alicia Fox.

» Shinsuke Nakamura jest United States Championem już 105 dni, ale tytułu bronił zaledwie 4 razy, w tym tylko raz na gali PPV. To pokazuje obecną pozycję tego mistrzostwa, która nie jest najlepsza. Kogo chcielibyście zobaczyć, jako następcę Nakamury?

» Pamiętacie Brodusa Claya? Krążą plotki jakoby miał powrócić podczas gali Crown Jewel. Brodus występował w czwartym sezonie NXT. Jego mentorami byli Ted DiBiase i Alberto del Rio. Jego epizod w WWE nie był zbyt udany. Chcielibyście go zobaczyć z powrotem w federacji?