Uwaga na Spoilery! Konstrukcja Punjabi Prison na SmackDown, Ważne ogłoszenie Kurta Angle, Osiągnięcie Naomi, Atak na Samim Zaynie, Drew Gulak powraca do ringu

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live WWE Champion Jinder Mahal ogłosił, że w przyszłym tygodniu na niebieskiej tygodniówce pojawi się struktura Punjabi Prison. Kanadyjczyk zmierzy się z Randym Ortonem o pas WWE podczas gali Battleground za 11 dni. Warto także dodać, że Viper aktualnie nie pojawia się w tv, ponieważ znajduje się na planie filmowym ‘Changeland’.

» Federacja World Wrestling Entertainment za pośrednictwem Twittera opublikowało materiał wideo promujący przyszłotygodniowe ważne ogłoszenie Generalnego Managera Monday Night RAW Kurta Angle:

Jak myślicie co Kurt będzie miał nam do przekazania? Może informacje dotyczące jego powrotu do ringu?

» W dniu wczorajszym minęło sto dni odkąd Naomi stała się posiadaczką WWE Women’s Championship. W ciągu ostatnich czterech tygodni aż trzykrotnie broniła swojego pasa w starciu z Laną:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem Mike’a i Marii Kanellis, którzy zaatakowali Samiego Zayna i z pewnością na najbliższej gali PPV obejrzymy starcie z udziałem tej dwójki wrestlerów:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live dowiedzieliśmy się, że za tydzień będziemy świadkami 2 Out of 3 Falls Matchu z udziałem byłego mistrza Combat Zone Wrestling Drew Gulaka oraz Mustafy Aliego: