Uwaga na Spoilery! Kolejny Grand Slam Champion, Czy Randy Orton obronił US Title?, Historyczna zwyciężczyni Women’s Battle Royal

» Seth Rollins pokonał Finn Balora oraz The Miza w Triple Threat Match, dzięki czemu został nowym WWE Intercontinental Championem. Seth stał się kolejnym Grand Slam Championem. Jest to jego pierwsze panowanie z tytułem mistrzowskim IC, który został odebrany Mizowi po 3 miesiącach:

» Jinder Mahal pokonał Randy’ego Ortona, Ruseva oraz Bobby’ego Roode’a w Fatal Four Way Matchu dzięki czemu został nowym WWE United States Championem. Zwycięstwo zostało osiągnięte dzięki ingerencji ze strony Sunila Singha. Jest to pierwsze posiadania mistrzostwa US przez wrestlera kanadyjskiego pochodzenia.

» Naomi została zwyciężczynią historycznego WrestleMania Women’s Battle Royal, który odbył się w kick offie poprzedzającym główną WrestleManię 34. Wszystko wskazywało na to, że pojedynek wygrała Bayley eliminując Sashę Banks, jednak spod ringu wkradła się Naomi i to jej się udało przerzucić ostatnią rywalkę przez ring. W tym starciu udział wzięły takie zawodniczki NXT jak: Dakota Kai, Peyton Royce, Kairi Sane, Bianca Belair oraz Kavita Devi.