Jeff Hardy wspomina najlepsze momenty w TNA, DJ Z na temat poziomu X-Division, Zapowiedź eventu HOH Blizzard Brawl, Spotkanie Legends Of Wrestling, Taylor Wilde na temat walki wieczoru kobiet w Impact Wrestling

» Jeff Hardy udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat ulubionych wspomnieć z pracy w TNA:

”Gdy byłem młodszy, to marzyłem aby znaleźć się w ringu, ponieważ nie ma lepszej adrenaliny niż walka przed tłumem podczas WrestleManii. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że otrzymałem pewnego rodzaju błogosławieństwo, dzięki któremu mimo upadków potrafię wstać i iść dalej. Gdy pojawiam się jako Willow to czuje się niesamowicie, gdy patrzę na reakcję widzów mnie oglądających. Ja i mój brat mamy jeszcze sporo planów na nasze postacie i zamierzamy w przyszłym roku je zrealizować. Nie mogę doczekać się 15 grudnia, gdy odbędzie się Total Nonstop Deletion. Ludzie wciąż pytają mnie o to, czy kiedykolwiek wrócę do WWE, ale na razie się na to nie zanosi, ponieważ w TNA otrzymuję znacznie większą swobodę i mogę wykonywać więcej akcji”.

» TNA X-Division Champion DJ Z udzielił wywiadu w Main Event Radio, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia tytułu X-Division na wyższy poziom:

”Myślę, że dywizja X w TNA jest bardzo silna. Praca jaką wykonali Eddie Edwards, Trevor Lee, Andrew Everett, Mark Andrews oraz ja przypomniała wszystkim o początkach powstania dywizji X, która wtedy była na wysokim poziomie. Może nie występują u nas już takie gwiazdy jak: AJ Styles, czy Christopher Daniels, ale wciąż stoimy na bardzo wysokim poziomie i mam nadzieję, że ludzie dadzą nam kolejną szansę na pokazanie się w Impact Wrestling. Moim głównym celem jest ożywienie Dywizji X do takiego stopnia jak to miało miejsce w przeszłości”.

» W tym tygodniu odbędzie się event ”Blizzard Brawl”, którego organizatorem jest federacja House Of Hardcore. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki:

Al Snow & Dave Hero vs Abyss & Dameon Nelson w Steel Cage Matchu

Tommy Dreamer & Mickie James vs Angela Love & ?

» The Jacksonville Jaguars będzie gospodarzem pojedynku Legends Of Wrestling z Minnesota Vikings. To wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w EverBank Field. Wśród osób obecnych z gwiazd wrestlingu pojawią się:
Ric Flair, Jimmy Hart, a także The Nasty Boys.

» Była TNA Knockouts Champion Taylor Wilde udzieliła wywiadu dla ImpactWrestling.com, w którym wypowiedziała się na temat walki wieczoru z udziałem kobiet podczas Impact Wrestling:

”Myślę, że to wspaniały pomysł. Dwie kobiety rywalizują ze sobą w walce wieczoru. Mam nadzieję, że dywizja Knockouts wciąż będzie szła do przodu, a federacja zatrudni wrestlerki, które są w stanie konkurować na najwyższym poziomie”.