Plany dotyczące Summer Rae, Jak wygląda przyszłość Paige?, Gwiazdy Stardom w WWE, Harmonogram występów Brocka Lesnara

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że Summer Rae w najbliższym czasie nie powróci do WWE TV, ponieważ oficjele nie mają dla niej żadnych konkretnych planów, czy to na RAW, czy też na SmackDown. Warto także wspomnieć o tym, że zawodniczka po raz ostatni w tv pojawiła się w sierpniu zeszłego roku.

» Według najnowszych doniesień byłe gwiazdy japońskiej federacji Stardom, czyli Io Shirai oraz Kairi Hojo nie pojawią się w tv podczas najbliższej gali NXT TakeOver: Chicago. Warto zaznaczyć, że taka sytuacja będzie miała miejsce prawdopodobnie pierwszy raz, ponieważ w przeszłości mogliśmy obserwować między innymi Bobby’ego Roode’a, czy też Drew Galloway’a na widowni zanim zadebiutowali. W dodatku Kairi będzie musiała wymyślić swój nowy finisher, gdyż jej dotychczasowy jest podobny do tego wykonywanego przez Bayley.

» Natomiast jeśli chodzi o obecną sytuację byłej mistrzyni WWE Divas Paige to wiemy tylko tyle, że zawodniczka wciąż związana jest kontraktem z federacją oraz także, że jej postać nie zostałaby użyta w TV, gdyby nie występ w filmie ”Fighting With My Family”. Tak więc wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym czasie pożegnamy się z zawodniczką i jej występami w największej federacji na świecie. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

» Poniżej przedstawiamy harmonogram występów WWE Universal Championa Brocka Lesnara:

12 czerwca – Lafayette, LA
26 czerwca – Los Angeles, CA
3 lipca – Phoenix, AZ
10 lipca – Houston, TX

Mistrz będzie bronił swój tytuł na debiutującej gali PPV Great Balls of Fire jednak na obecną chwilę jego przeciwnik nie jest znany.