Samoa Joe przeciwnikiem Romana Reignsa?, Nowa kobieca stajnia w WWE, Paige może występować na RAW i SmackDown, Summer Rae w Bullet Club?

» Coraz częściej mówi się o tym, że pod nieobecność The Miza nowym przeciwnikiem Romana Reignsa w walce o pas IC będzie były mistrz NXT oraz były pretendent do pasa Universal Samoa Joe. Warto dodać, że w ostatnim czasie zawodnicy rywalizują ze sobą na live eventach.

» W dniu wczorajszym w internecie pojawiła się bardzo ciekawa informacja dotycząca kobiet NXT, które w ostatnim czasie zadebiutowały na Monday Night RAW oraz SmackDown. Jak się okazuje zawodniczki mogą zostać połączone i stworzyć drużynę, na której czele będzie stała Paige, gdyż ona może pojawiać się zarówno na czerwonej jak i niebieskiej tygodniówce.

» Jak na razie Summer Rae nie wyjawiła żadnych planów, co do swojej przyszłości w świecie wrestlingu po tym, jak została zwolniona z WWE. Jednak ostatnio na Twitterze napisała krótką wiadomość #BulletClub sugerując, że wkrótce dołączy do najpopularniejszej grupy w świecie wrestlingu. Matt Jackson z The Young Bucks napisał ostatnio na Twitterze w odpowiedzi na pytanie fana, że The Bullet Club doda kobietę do swojej grupki, kiedy Candice LeRae postanowi przejść na ciemną stronę mocy. Candice odpowiedziała na to, pisząc, że jest to całkiem możliwe. Po więcej kliknij w ten link.