Nowy rywal dla Samoa Joe, Bret Hart wspomina WrestleManie 10, Plany Paige wobec WWE, Co z Summer Rae? i wiele więcej…

» WWE poinformowało, że nowy nabytek RAW Samoa Joe weźmie udział w nadchodzących live eventach odpowiednio w:
Rabobank Arena w Bakersfield oraz Long Beach Convention and Entertainment Center. Jego przeciwnikiem będzie Sami Zayn i wszystko wskazuje na to, że panowie zmierzą się ze sobą również podczas najbliższej gali WWE PPV FastLane.

» WWE RAW Tag Team Champion Karl Anderson w wywiadzie dla Busted Open wypowiedział się na temat AJ Stylesa, Shinsuke Nakamury oraz nowych talentów w WWE:

”Wielokrotnie przebywałem w ringu z Shinsuke. Jest on jednym z moich najlepszych przyjaciół podobnie sytuacja ma miejsce w odniesieniu do AJ Stylesa. Rewolucja rozpoczęła się w momencie zatrudnienia przez WWE Samiego Zayna oraz Kevina Owensa. Następnie do WWE zawitał Fergal Devitt (Finn Balor), a także AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Luke Gallows oraz ja. Chciałbym zobaczyć starcie AJ z Shinsuke podczas WrestleManii”.

» W tym tygodniu WWE Hall of Famer Bret ”The Hitman” Hart udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat WrestleManii 10 podczas, której zmierzył się ze swoim bratem Owenem:

”WrestleMania 10 jest jedną z ważniejszych gal w moim życiu ze względu na wspomnienia związane z moim bratem Owenem, na którym ciążyła duża presja bycia najlepszym heelem w branży. Fabuła dotyczyła nienawiści między dwoma braćmi, a w rzeczywistości Owen był bardzo wdzięczny za możliwość współpracy ze mną. Stworzyliśmy kilka niesamowitych spotów! Natomiast jeśli chodzi o moją najlepszą walkę, to wskazałbym starcie z Shawnem Michaelsem do, którego doszło podczas WrestleManii 12”.

» W internecie coraz częściej pojawiają się plotki dotyczące zakończenia swojej przygody z WWE przez Paige, która w maju prawdopodobnie weźmie ślub z Albertem Del Rio.

» Jak wiemy od pewnego czasu nieobecna w WWE jest Summer Rae, która we wrześniu 2013 roku została odsunięta od ringu ze względu na liczne urazy. WWE potwierdziło obecność Summer Rae na imprezie z okazji 13-lecia ESPN.