Przyszłość Kurta Angle, Pete Dunn chwali mistrza UK, Samoa Joe o Johnie Cenie, Plany byłego mistrza WWE

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że aktualne plany dotyczące przyszłości Kurta Angle w federacji World Wrestling Entertainment są takie, że w najbliższej przyszłości stoczy kilka walk w ringu, ale zanim do tego dojdzie musi poddać się kilku badaniom.

» WWE UK Star Pete Dunn udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat talentu jaki posiada Tyler Bate:

”Myślę, że jest on niesamowity. Jest on takim typem człowieka, który gdy sobie coś zamierzy to jest nie do powstrzymania. Tyler jest wyjątkowy pod wieloma względami. Jestem z niego bardzo dumny, ponieważ rozwój jaki poczynił w krótkim czasie przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem ciekaw tego co będzie pokazywał w WWE”.

» Samoa Joe udzielił ostatnio wywiadu, gdzie wypowiedział się między innymi na temat nauki wrestlingu wraz z Johnem Ceną:

„To już 18 lat, 18 lat temu, ja i John Cena stoczyliśmy walkę, WWE przygarnęło Johna Cenę, a ja poszedłem w inną stronę. Minęło 18 lat od momentu, kiedy ja i John byliśmy razem w tym samym ringu. John, no wiesz, na początku mojej kariery, był moim bliskim prywatnym przyjacielem, przebyliśmy ze sobą setki kilometrów, i byłoby niezmiernie mi miło, gdyby to powróciło i jeszcze raz, zmiażdżyć mu twarz i zabrać wszystko od niego.”

» The Wrestling Observer podaje, że John Cena ma zaplanowanych sporo nowych projektów w tym roku. W marcu John Cena poprowadzi Nickelodeon Kids Choice Awards, a w kwietniu uda się na plan filmowy The Pact. Reszty projektów na obecną chwilę nie znamy. Na ten moment, lider Cenation nie jest zapowiadany na żadne SmackDown, zaczynając od pierwszego po WrestleManii. Również nie zjawi się na czerwcowej gali Money in the Bank. Jeżeli chodzi o samą WrestleManię, wciąż w planach jest starcie Johna Ceny i Nikki Belli z Mizem i Maryse.