Samoa Joe na temat powrotu Daniela Bryana, Alexa Bliss o zeszłorocznej WrestleManii, The Rock o problemach z Johnem Ceną

» WWE RAW Star Samoa Joe udzielił wywiadu dla Al Arabiya, w którym wypowiedział się na temat powrotu Daniela Bryana do ringu WWE:

”Oczywiście, ilekroć mówię o ludziach, których uważam za przyjaciół to wiesz, że taką osobą jest Daniel Bryan i zamierzam wciąż dbać o jego dobre samopoczucie. Wiem, że w ciągu kilku ostatnich lat bardzo ciężko pracował nad powrotem do ringu. On zrobił wszystko co w jego mocy, aby udowodnić lekarzom, że jest w stanie rywalizować w ringu. Nie ma cienia wątpliwości, że Daniel jest gotowy do powrotu na ring i nie mogę się doczekać niedzielnej WrestleManii”.

» RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla NHL.com, w którym wypowiedziała się na temat zeszłorocznego występu na WrestleManii 33:

”W zeszłym roku nauczyłam się bardzo cennej lekcji. Jedna sekunda rozproszenia może zakończyć wszystko. W zeszłym roku została rozproszona przez ułamek sekundy. W tym roku zamierzam upewnić się, że mogę zrobić wszystko, aby wygrać za wszelką cenę. Ktoś może powiedzieć, że oszukuję wszystkich, ale to jest część mojej strategii”.

» Dwayne „The Rock” Johnson oraz John Cena za pośrednictwem mediów promują filmy ”Rampage and Blockers”, w których wystąpią. The Rock został zapytany przez Jimmy’ego Kimmela na temat przygody Lidera Cenation z Hollywood:

”W świecie wrestlingu wiecie, że wszystko jest fabułą. To program telewizyjny, ale mieliśmy swoją bardzo dobrą rywalizację, a teraz jesteśmy w życiu prawdziwym. Mieliśmy ze sobą problem i to było naprawdę, ale chyba już jest wszystko w porządku”.