The Rock na tysięcznym SmackDown, Daniel Bryan zdobędzie WWE Title na Crown Jewel?, John Cena i Nikki Bella wciąż razem

» Oficjele WWE postarali się o booking Dwayne’a Johnsona na tysięczny odcinek SmackDown Live, który odbędzie się za dwa tygodnie w Waszyngtonie. Od pewnego czasu The Rock przebywa w Londynie, gdzie razem z Jasonem Stathamem przebywa na planie filmowym.

» Daniel Bryan udzielił wywiadu dla WWE.com odnośnie swojego zwycięstwo odniesionego w starciu z The Mizem:

”Nie mogę być bardziej szczęśliwy po wygranej nad The Mizem, ponieważ użyłem techniki by pokonać swojego małego pączusia. Teraz on jest Mr Small Package, ponieważ przyjedzie do Arabii Saudyjskiej, aby zdobyć WWE Championship i ponownie stać się najlepszym wrestlerem, ponieważ pracował bardzo długo, aby móc powrócić do wrestlingu. Najlepszy w branży jest ten kto posiada WWE Championship, a nie WWE Universal Championship, Intercontinental Championship lub United States Championship”.

» John Cena oraz Nikki Bella zostali zauważeni razem w centrum handlowym w Melbourne w Australii, co możemy zaobserwować na poniżej zamieszczonym materiale. John oraz Nikki byli uczestnikami niedzielnego wydarzenia Super Show-Down. W tym tygodniu na Wrestling News pojawił się raport stwierdzający, że Cena i Nikki są wciąż razem.