Hexia po gali MZW BeatDown 2, Tyler Bate o turnieju WWE UK, Kto dołączy do WWE HOF?, David Benoit wkrótce w WWE?

» Mateusz Polak przeprowadził krótki wywiad ze zwyciężczynią Battle Royal Matchu Hexią, do którego doszło podczas sobotniej gali MZW BeatDown 2:

Mateusz: Witaj. Na początek powiedz mi w jaki sposób udaje Ci się kontrolować Mr. B?

Hexia: Ha mój drogi to nie jest prosta sprawa, wiele lat pracy a i tak czasem się potrafi zbuntować.

Mateusz: Jak oceniasz występ debiutantów podczas Battle Royal?

Hexia: Każdy debiutant powinien im zazdrościć tak udanego debiutu przy takiej publice.

Mateusz: No tutaj się zgodzę publika dopisała. Jak oceniasz swój występ w Battle Royal oraz co dla Ciebie oznacza zwycięstwo?

Hexia: Zawsze może być lepiej i będę pracowała, żeby jeszcze skuteczniej szerzyć zło na ringu MZW. Na razie wszystko idzie z godnie z planem :> Zwycięstwo to kolejny krok…

Mateusz: Kolejny krok…. do występów w niemieckich federacjach?

Hexia: Spokojnie wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.

Mateusz: Czy podczas swojej kariery miałaś może jakieś chwile zwątpienia i chciałaś zakończyć swoją przygodę z wrestlingiem? Skąd wziął się pomysł na twój ring name ”Hexia”?

Hexia: Wrestling jest ciężki, dużo pracy, ćwiczeń, treningów, siniaków, każdy ma chwile zwątpienia ale jak kochasz to co robisz to nawet czarne myśli dają siłę do dalszej walki.
Nie pamiętam dokładnie bo Hexia jest ze mną już od wielu lat, ale o ile dobrze pamiętam to po niemiecku hexe to czarownica i tak już zostało.

» WWE UK Champion Tyler Bate pojawił się w podcaście The Buzzards Wrestling, w którym wypowiedział się na temat doświadczenia jakie zyskał podczas udziału w turnieju o UK Championship:

”Wszyscy, których poznałem odznaczali się niesamowitymi umiejętnościami. Spotkałem świetnych ludzi takich jak Triple H. On bardzo mi pomógł w szybkim zaaklimatyzowaniu się. Uwielbiam wszystkich facetów w WWE, którzy nie pojawiają się w tv chociażby Matt Bloom, który jest jednym z trenerów w Performance Center”.

» Choć to na razie tylko pogłoski, to mówi się że John Cena wprowadzi Kurta Angle’a do tegorocznej klasy WWE Hall of Fame. I ponoć są na to duże szanse, choć wspomina się jeszcze o dwóch nazwiskach – Undertaker i Stone Cold.

» Przed rozpoczęciem ostatniego live eventu WWE, który odbył się w Edmonton w ringu pojawił się syn Chrisa Benoita, David Benoit co mogłoby być wielki zaskoczeniem dla szerszego grona fanów wrestlingu.