Hardy Boyz na temat dołączenia do WWE, Cody Rhodes komentuje swój nowy ring name, Ric Flair chce walkę z Johnem Ceną, Vladimir Kozlov o współpracy z Santino Marellą, Zapowiedź Impact Wrestling, Hornswoggle o relacji z TNA, Zapowiedź ROH All Star Extravaganza

» TNA Superstars Matt i Jeff Hardy niedawno udzielili wywiadu dla Sports Illustradet, w którym wypowiedzieli się na temat dołączenia do WWE po wygaśnięciu ich kontraktów z TNA:

W lutym 2017 roku wygasną wasze kontrakty z TNA. Czy, to oznacza, że przejdziecie do WWE?

Jeff: ”Wszystko zależy od federacji WWE oraz od tego jak będzie funkcjonowała federacja TNA w lutym. Zamierzamy otworzyć sklep oraz nagrać sześć piosenek w Nashville. Związanie się kontraktem z WWE oznacza bycie przez cały czas z dala od swojego domu od rodziny. Gdyby jednak zgodzili się na moje warunki, to pewnie bym mógł pracować dla WWE. Byłoby miło powrócić na stare śmieci, ale to co obecnie robimy z bratem daje nam mnóstwo frajdy i nie chciałbym aby się zakończyło. Nie jestem pewien, czy powrót do WWE okazałby się trafiony, ponieważ mógłbym się wypalić już po 4 lub 5 miesiącach, a w tym czasie w TNA mógłbym panować jako TNA World Champion”.

Matt: ”Jestem bardzo zadowolony z Impact Wrestling. Nie wiem, czy mam w to wierzyć, że Meekmahan próbuje kupić TNA oraz mnie. Jestem w stanie spełnić resztę życia tutaj, gdzie dostałem największą szansę, czyli na Impact Wrestling. Ja potrzebuję IW i oni potrzebują mnie jako swojego zbawiciela, więc zrobię wszystko co w mojej mocy, aby w TNA działo się jak najlepiej. W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami wielu niepowodzeń, ale myślę iż wszystko wreszcie wróci do normy i będziemy funkcjonować na rynku jako najlepsza organizacja na świecie. Wspólnie z bratem jako Hardy Boyz zdobyliśmy wiele tytułów w TNA. Chcieliśmy być przynajmniej raz mistrzami World Tag Team, a dokonaliśmy tego wielokrotnie. Gdy rozpoczęliśmy solową karierę, to zauważyłem w moim bracie coś wyjątkowego, ponieważ posiada on charyzmę po przez, którą przyciąga do siebie fanów. Żałuję, że musiałem z nim się zmierzyć, ale po prostu chciałem coś osiągnąć w solowych występach. Oboje jesteśmy szczęśliwi i mam nadzieję, że nadal będziemy mogli robić, to co dotychczas”.

» TNA Superstar Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego nowego ring name’u jaki będzie stosował podczas pobytu w TNA:

” Krótkie i słodkie. Nigdy nie zobaczysz już ”Cody Roads” lub jakiegokolwiek lekceważenia. My wiemy jak to jest”.

» Ric Flair w swoim najnowszym podcaście skupił swą uwagę głównie na Johnie Cenie, ale też trochę i na AJ Stylesie. Nature Boy stwierdził, że nie może się doczekać momentu kiedy John wyrówna jego rekord i zostanie 16-krotnym mistrzem WWE. Dodał także, że chciałby się z nim zmierzyć na WrestleManii, gdyby doszło do wyrównania tego rekordu. Miałby 6 miesięcy na to żeby wyrobić swoją formę w Performance Center i wtedy mogliby stoczyć pojedynek. W całej swoje karierze zmierzył się z wszystkimi, z wyjątkiem Johna Ceny i byłych członków The Shield. Dlatego też jego kariera jest tak unikatowa. Co do obecnego mistrza – AJ Stylesa, stwierdził, że za szybko raczej tego pasa nie straci, przynajmniej nie w najbliższym czasie. A kiedy John Cena wyrówna jego rekord, będzie pierwszym, który mu pogratuluje.

» Poniżej przedstawiamy krótki wywiad z byłym wrestlerem WWE Vladimirem Kozlovem, który wypowiedział się na temat współpracy z Santino Marellą:

» Poniżej prezentujemy pojedynki, które odbędą się podczas dzisiejszego odcinka TNA Impact Wrestling:

Lethal Lockdown:
-Team Bobby Lashley vs. Team Ethan Carter III

-A sitdown interview with Moose and Mike Bennett

-Madison Rayne vs. Laurel Van Ness

» Były wrestler WWE Hornswoggle niedawno pojawił się w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat swoich relacji z federacją Total Nonstop Action:

”Przed przybyciem do World Wrestling Entertainment przez niespełna półtorej roku występowałem na scenie niezależnej, więc praktycznie nie miałem żadnego doświadczenia. Nie wiem, czy nawet mogę nazwać siebie niezależnym wrestlerem. Ken Anderson przeszkolił mnie w Green Bay i to dzięki niemu obecnie jestem tak cenionym wrestlerem. Pewnego dnia otrzymałem propozycję dołączenia do TNA, lecz z niej nie skorzystałem, ponieważ oferowali mi mniejsze wynagrodzenie niż te, które miałem w WWE”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas jutrzejszej gali Ring of Honor All Star Extravaganza:

*ROH champ Adam Cole vs. Michael Elgin
*ROH TV champ Bobby Fish vs. Donovan Dijak.
*ROH Tag Team champions The Addiction vs. The Young Bucks vs. The Motor City Machineguns – Ladder War
*ROH Six Man Tag Team championship Tournament: ACH & KUSHIDA & Jay White vs. Briscoes & Toru Yano.
*Jay Lethal vs. Tetsuya Naito with EVIL.
*Dragon Lee vs. Kaimatachi.
*Adam Page vs. Kyle O’Reilly.
*All Night Express vs. Dalton Castle & Colt Cabana vs. War Machine vs. Shane Taylor & Keith Lee o ROH Tag Team championship.