Profesjonalna modelka wkrótce w WWE? Billy Corgan komentuje próbę kupna TNA, Gdzie odbędzie się Royal Rumble 2017? Uczestnik Cruiserweight Classic w Dusty Rhodes Tag Team Classic, Przechwałki TJ Perkinsa na twitterze, Hannibal na temat krótkiego pobytu w NXT, Kiedy do ringu powróci Paige?

» Julie Real, to piosenkarka oraz profesjonalna modelka, która została zaproszony do WWE Performance Center w celu wzięcia udziału w obozie szkoleniowym tzw ”tryout”. Warto dodać, że poprzednio trenowała w takich szkołach jak:
Brian Kendrick’s wrestling School oraz Santino Brother’s Academy.

» Prezes TNA Billy Corgan udzielił wywiadu dla ESPN Radio, w którym wypowiedział się na temat aktualnego stanu federacji TNA:

”Istnieje nawałnica wokół federacji TNA oraz tego kto otrzyma większość udziałów. Co do informacji dotyczącej zainteresowania kupnem TNA przez prezesa WWE Vince’a McMahona mogę powiedzieć tylko, że wszystko jest w trakcie rozmów. WWE jest jedyną i niepowtarzalną organizacją w tej branży, której udało się pokonać pewne granice”.

» Gala WWE PPV Royal Rumble 2017 odbędzie się w San Antonio w stanie Texas.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic Kota Ibushi dołączy do turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Ibushi wystąpi w drużynie z Hideo Itamim. Oto skład drużyn biorących udział w turnieju:

-Hideo Itami & Kota Ibushi
-Bobby Roode & Tye Dillinger
-Johnny Gargano & Tommaso Ciampa
-Andrade ”Cien” Almas & Cedric Alexander
-The Revival

» WWE Raw Cruiserweight Champion TJ Perkins za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego nowego wejścia w WWE:

”Sam wybrałem to wszystko. Poszedłem do każdego działu i współpracowałem z nimi w celu stworzenia czegoś niesamowitego. Oni wszyscy są wspaniali!”.

» Obecny GNW Canadian Champion Hannibal ”The Death Dealer” wypowiedział się na temat krótkiego pobytu w 2016 roku w WWE NXT oraz dlaczego nie podpisał kontraktu z federacją WWE:

» Kontuzjowana WWE Women Paige za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że musiała poddać się operacji, ale wkrótce powróci do ringu:

”Było cicho przez chwilę. Czas, aby powrócić i skopać komuś tyłek”.