Dan Severn na temat swojej przygody z WWE, Alexa Bliss opowiada o ulubionych wrestlerach, Beretta nabawił się kontuzji na gali PWG

» UFC Hall of Famer oraz były WWE Superstar Dan Severn wystąpił gościnnie w podcaście Duke Loves Rassin, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z WWE:

”Wspaniałe jest wiedzieć, że udała mi się przygoda z największą firmą na świecie, ale niestety nie byłem w pełni wykorzystany przez oficjeli. Jim Cornette wielokrotnie wyjaśniał, dlaczego mój potencjał był ograniczony. Jestem facetem, który doskonale zna mechanikę fizyczną. Byłem pierwszym wrestlerem, który nie miał ani jednego wolnego czasu chociażby z tego powodu, iż występowałem w WWE, NWA oraz UFC. Muszę sobie przypomnieć teraz kim jestem, czy profesjonalnym wrestlerem, czy facetem z MMA”.

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss wystąpiła w podcaście Oh Jezuz!, w którym wypowiedziała się na temat ulubionych wrestlerów:

”Rey Mysterio oraz Trish Stratus. Uwielbiam oglądać walki z udziałem Reya, ponieważ gdy byłam gimnastyczką, to przyglądałam się jego stylowi lucha i był on dla mnie bardzo wciągający przez co uznałam, że czas zmienić coś w swoim życiu. A dlaczego Trish? Któż nie kochał jej-taka odpowiedź powinna wystarczyć”.

» Podczas ostatniej gali PWG Neon Knights odbył się PWG World Championship Match, w którym obecny mistrz Chuck Taylor pokonał Beretta dzięki czemu zachował swój tytuł mistrzowski. Według F4WOnline, Beretta w tym starciu nabawił się urazu bicepsa po czym na Twitterze poinformował o tym, że czeka go krótka przerwa: