Fandango uczestnikiem Royal Rumble Matchu?, AJ Styles pokonał Daniela Bryana na SmackDown, Humberto Carrillo oficjalnie w WWE 205 Live i turnieju

» Wczoraj w WWE Performance Center w Orlando pojawił się Fandango, który aktualnie przechodzi rehabilitację i jest coraz bliżej powrotu do ringu – podaje portal PWInsider.com. W lipcu zeszłego roku, Fandango przeszedł poważną operację „torn labrum” i jego powrót planowany był na połowę stycznia 2019 roku. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Fandango będzie jednym z uczestników 30-osobowego Royal Rumble Matchu podczas gali PPV Royal Rumble.

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE 205 Live odbył się dark match, w którym WWE Champion Daniel Bryan zachował mistrzostwo przez dyskwalifikację w starciu z AJ Stylesem. Przed walką Daniel wygłosił promo dotyczące porażki Alabamy w Clemson in the College Football Playoff National Championship. W trakcie segmentu AJ Styles podszywał się pod WWE Hall of Famera Steve’a Austina używając butelek z piwem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Smackdown Live Off air video by @nerdypeach2 #AJStyles #SDlive

Post udostępniony przez AJ Styles Online (@ajstylesonline)

» Generalny Manager WWE 205 Live Drake Maverick poinformował, że Humberto Carrillo oficjalnie został dodany do rosteru WWE 205 Live, a także będzie jednym z uczestników turnieju „When Worlds Collide” podczas Royal Rumble Axxess. Carrillo w materiale wideo poinformował, że chce udowodnić wszystkim, że jest najlepsze i zamierza reprezentować swoich meksykańskich ludzi będąc na szczycie: