Wywiady z gwiazdami Lucha Underground, Obecność Nakamury na live evencie, Zapowiedź gal WWE, Wywiad z Kaylą Braxton

» Podczas Chicago Comic & Entertainment Expo Lucha Underground Superstar wypowiedzieli się na poniższe tematy:

Taya Valkyrie o kobiecej rewolucji:

”Jestem sportowcem i myślę, że kobiety zasługują na okazanie szacunku. Od pięciu lat walczę w Meksyku, czyli w kraju, który słynie z wrestlingu. Tak więc idea dotycząca rewolucji w dywizji kobiet jest traktowana bardzo poważnie dzięki czemu mamy możliwość rywalizowania z wrestlerami/facetami”.

Johnny Mundo o udziale w filmie Boon the Bounty Hunter oraz współpracy Lucha Underground z AAA i Impact Wrestling:

”Chciałem wystąpić w filmie łączącym lata 80-te z parkourem, profesjonalnym wrestlingiem oraz dobrą zabawą. To wszystko co najlepsze. Boom ma w sobie styl MMA, natomiast Goofy łączy komedię z kinem akcji. Myślę, że byłoby fajnie zobaczyć gwiazdy Lucha Underground w innych miejscach dzięki czemu moglibyśmy się rozwinąć jeszcze bardziej. Kilka firm = pojedynki, których nikt wcześniej nie widział”.

Rey Mysterio na temat gwiazd Lucha Underground oraz sukcesu Prince’a Pumy:

”Konkurencja w Lucha Underground jest niesamowita dzięki czemu miałem okazję stworzyć kilka niesamowitych pojedynków z Princem Pumą w drugim sezonie Lucha Underground. Puma jest wielką gwiazdą i zasługuje na wszystko co najlepsze tak, więc mam nadzieję, że wkrótce cały świat usłyszy o tym świetnym zawodniku, którego akcje w ringu są na najwyższym poziomie”.

Van Wagenen o swoim ulubionym pojedynku w Lucha Underground:

”Podobał mi się pojedynek z udziałem Black Lotusa Triada, ale także starcie z udziałem Pentagona Darka oraz trójki kobiet z Japonii był bardzo ciekawy. Wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale każdy ma prawo do swojego zdania tak więc czekam na więcej takich akcji”.

» Dzisiejszej nocy odbędzie się SmackDown Live Event , w którym udział wezmą takie gwiazdy jak: Kevin Owens, Sami Zayn, Charlotte Flair oraz Shinsuke Nakamura, który od dłuższego czasu pojawia się na niebieskiej tygodniówce. Warto zauważyć, że będzie to pierwsza impreza z udziałem gwiazd WWE po Superstar Shake-Up.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o tym, że kolejne gale WWE PPV odbędą się odpowiednio 24 września w Los Angeles, 8 października w Detroit oraz 22 października w Minneapolis. Na obecną chwilę nie wiemy jakie to będą wydarzenia jednak w zeszłym roku w tym okresie mogliśmy oglądać: Clash of Champions, No Mercy oraz Hell in a Cell.

» Spiker WWE NXT Kayla Braxton w rozmowie dla wwe.com wypowiedziała się na temat swojej pracy w NXT:

”Tak czasami jestem zdenerwowana, a jednocześnie podekscytowana. Jest tak wiele osób skupionych na jednej osobie – to coś świetnego. Każdy chce usłyszeć historię o supergwiazdach, którzy wykonują dobrą robotę akceptowaną przez WWE Universe. Fani WWE są tak mili, że jestem zaszczycona możliwością występowania przed nimi”.