Uwaga na Spoilery! Walka wieczoru Slammiversary 2017, Powrót gwiazdy na Impact Wrestling, Jack Swagger w Impact Wrestling?

» Podczas nagrywania ostatnich tapingów Impact Wrestling w Orlando nowy Global Force Wrestling Champion Alberto El Patron pokonał Ethana Cartera 3 w Six Sides of Steel Cage Matchu. Pojedynek ten miał na celu wyłonienie przeciwnika dla Impact Wrestling Championa Bobby’ego Lashley’a, z którym zmierzy się na gali Impact Wrestling PPV Slammiversary. Tak więc walką wieczoru Slammiversary będzie starcie z udziałem Alberto El Patrona z Bobbym Lashleyem, a na szali zostaną postawione dwa tytuły.

» Także podczas tapingów Impact Wrestling pojawił się były WWE, WCW & TNA Superstar Scott Steiner, który niespodziewanie zawitał na arenie podczas segmentu z udziałem Jeremy’ego Borasha, Josha Mathewsa oraz Josepha Parka. Tak więc podczas Slammiversary odbędzie się tag team match z udziałem Josha Mathewsa & Scotta Steinera oraz Jeremy’ego Borasha i Josepha Parka.

» Były WWE Superstar Jack Swagger udzielił wywiadu dla portalu WrestleZone.com, w którym wypowiedział się na temat możliwości pracy dla Impact Wrestling:

”Byłoby miło móc znowu współpracować z ”Dirty” Dutchem Mantellem, ponieważ jest moim dobrym przyjacielem. Więc musimy poczekać na dalszy rozwój sytuacji. Jestem w trakcie przygotowywania swojego harmonogramu, ponieważ otrzymałem wiele propozycji od bookerów. Tak więc z pewnością obejrzycie mnie w Australii podczas tournee House of Hardcore, czyli federacji należącej do Tommy’ego Dreamera”.