Jack Swagger w Impact Wrestling?, Rola Kennadi Brink w WWE, Jay White chwali Dojo NJPW, Push Jindera Mahala

» Były WWE Superstar Jack Swagger wystąpił w podcaście John & Chad #272, w którym wypowiedział się na temat swojej współpracy z Dutchem Mantellem(Zebem Colterem):

”Współpraca z nim jest jedną z najlepszych rzeczy jakie spotkały mnie w WWE. Przez dwa lata miałem okazję wysłuchiwania jego narzekania hahaha. Po naszym wspólnym pierwszym pokazie wiedziałem, że Dutch we mnie wierzy i że razem możemy zrobić wiele. Dzięki niemu nauczyłem się czym tak naprawdę jest szacunek do drugiej osoby oraz pokora. Nigdy nie wątpiłem w to co mówił i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy w federacji wrestlingowej”.

» Podczas ostatniego live eventu WWE w roli sędziego wystąpiła Kennadi Brink, która w tym roku podpisała kontrakt z World Wrestling Entertainment dzięki czemu w federacji będzie pełniła rolę profesjonalnego sędziego. Warto także wspomnieć, że Kennadi w przeszłości występowała w takich federacjach jak: Ring of Honor, MCW Pro Wrestling, a także Shine Wrestling.

» Jay White udzielił wywiadu dla oficjalnej strony Ring of Honor, w którym wypowiedział się na temat szkolenia w New Japan Dojo:

”New Japan Pro Wrestling Dojo na pewno o tym słyszałeś. Wszyscy znają opinię na temat tego miejsca, a także wiedzą jak wygląda tam szkolenie oraz jaki trzeba prowadzić tryb życia by stać się członkiem Dojo. Rygorystyczny tryb życia oraz niekończące się treningi są kluczem do sukcesu. Przez półtora roku miałem okazję tam przebywać i to był chyba najcięższy czas w moim życiu, jednak jestem usatysfakcjonowany moimi postępami jakie poczyniłem”.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że partner Impact Wrestling to jest India Sony Six wiedziało wcześniej o obecnym pushu dla Jindera Mahala zanim jeszcze go dostał, a to za sprawą szczegółowej współpracy na linii WWE – Indie.