James Ellsworth na backstage’u MITB, Titus O’Neil o upadku podczas GRR, The SAnity w WWE TV

» Były pretendent do pasa mistrzowskiego WWE, James Ellsworth pojawił się na backstage’u podczas wczorajszego eventu WWE Money in the Bank – tak twierdzi portal PWInsider.com. W ostatnim czasie wrestler pracował na scenie niezależnej, gdzie miał bronić swojego tytułu mistrzowskiego w federacji Middle Kingdom Wrestling, jednak zrezygnował ze swojego występu na rzecz WWE.

» Titus O’Neil udzielił wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedział się na temat swojego upadku podczas Greatest Royal Rumble:

”Moi chłopcy zadzwonili do mnie i zapytali, czy jestem zdrowy. Powiedziałem, że tak, a oni potem zaczęli umierać ze śmiechu, aż ich nie uspokoiłem. Na szczęście udało mi się podnieść/ wiarę w siebie, dzięki czemu na ostatnim evencie najmłodszy z członków mojej rodziny zaprezentował się najlepiej. Ludzie z całego świata byli zafascynowani tym, co powiedziałem”.

» Na backstage’u WWE SmackDown Live obecni byli wszyscy członkowie The SAniTY. Niestety panowie nie mogą liczyć na swój debiut w głównym rosterze, ponieważ oficjele WWE nie miają planów związanych z nimi, co jest dziwne, gdyż byli mistrzowie NXT posiadają ogromny potencjał oraz doświadczenie.