Carmella odnośnie zeszłorocznej WrestleManii, Daniel Bryan o swojej przyszłości, Roman Reigns neguje przyszłość Sashy Banks

» WWE SmackDown Women’s Champion Carmella udzieliła wywiadu dla Ropes, w którym wypowiedziała się na temat tegorocznej WrestleManii:

” Byłam na WrestleManii! Nie obchodzi mnie to, czy miałam udział w kick offie poprzedzającym główną galę. To był mój pierwszy występ na WrestleManii, a wiele osób uważało iż bedę częścią show poprzedzającego główną galę. Dla mnie to nie miało żadnego znaczenia, ponieważ byłam częścią tego wielkiego show. Oczywiście fani w momencie, kiedy usłyszeli o mojej walce byli oburzeni, ale swoje zażalenie powinni zgłaszać do oficjeli WWE”.

» Daniel Bryan wystąpił gościnnie w podcaście Chrisa Jericho, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”Dzień pokaże, w którym wygaśnie moja umowa. Nie wiem, co to może oznaczać dla mnie. Nie mam pojęcia, czy moja umowa z WWE wygaśnie 31 sierpnia, czy 1 września o północy. Po tym okresie nie będę mógł pojawiać się w telewizji WWE. Być może pojawię się na scenie niezależnej, jako zamaskowany wrestler? Kto wie, co się wydarzy”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego eventu WWE PPV Money in the Bank, Roman Reigns opublikował następujący materiał w kierunku Jindera Mahala, który obejrzeć możecie w poniżej zamieszczonym wpisie: