Uwaga na Spoilery! Seth Rollins wierzy w reunion The Shield, Rob Van Dam o możliwym powrocie do WWE, The Drifter Elias ostrzega Apollo Crewsa, Silas Young o swoim pobycie w WWE

» WWE RAW Superstar Seth Rollins udzielił wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedział się na temat swojej reakcji dotyczącej gry WWE 2K18, rozwoju swojej szkoły The Black And Brave oraz współpracy z Deanem Ambrosem:

”Byłem zaskoczony w momencie, kiedy dowiedziałem się, że znajdę się na okładce gry wideo WWE 2K18. Myślałem, że na okładce znajdzie się ktoś z dwójki John Cena lub Roman Reigns, więc tym bardziej fakt iż ja zostałem wybrany był dla mnie czymś wyjątkowym/niesamowitym. W ciągu ostatnich kilku miesięcy moja szkoła rozwinęła się w niesamowity sposób. Moim głównym celem jest pomoc zawodnikom, którzy chcą się rozwijać w naszej branży, a w swoim składzie mamy ludzi z całego świata, którzy mogą nauczyć się wiele od siebie nawzajem bądź od Marka Brave’a. W ciągu ostatnich kilku tygodni dzięki The Miztourage zjednoczyłem się z Deanem Ambrosem co wywołało niesamowitą reakcję ze strony fanów WWE. To szalone uczucie, ponieważ po raz pierwszy od momentu rozpadu The Shield udało nam się ponownie zjednoczyć i być może wkrótce dołączy do nas Roman Reigns”.

» Rob Van Dam niedawno udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat możliwego powrotu do WWE:

”Na obecną chwilę nie mam żadnych planów…. Oczywiście istnieje możliwość powrotu do WWE jednak ja obecnie skupiam się na wykonaniu 24 pojedynków w ciągu 12 miesięcy na scenie niezależnej/europejskiej. Ostatnio rozmawiałem z WWE, ale w sprawie nowej gry wideo, jednak wiadomo biznes to biznes, a człowiek jest w stanie zrobić wiele dla pieniędzy”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszej gali PPV No Mercy, The Drifter Elias wysłał ciekawą wiadomość w kierunku swojego przeciwnika Apollo Crewsa, z którym zmierzył się podczas kick-offa poprzedzającego główną galę:

Jeśli Apollo Crews chce coś znaczyć w głównym rosterze WWE na Monday Night RAW to nie może doznawać porażek w starciu z takimi rywalami jak Elias.

» Ring of Honor Superstar Silas Young wystąpił gościnnie w najnowszym podcaście Interactive Wrestling Radio, w którym wypowiedział się na temat swojego krótkiego pobytu w WWE:

”Nigdy nie należałem do developental system. Tydzień po tygodniu regularnie występowałem w rozwojówce WWE, czyli w Ohio Valley Wrestling, ale nigdy nie brałem czynnego udziału w rozwoju federacji, gdyż mój kontrakt był niezgodny z prawem. Po zamknięciu OVW moja przygoda z WWE dobiegła końca i powróciłem na scenę niezależną. Obecnie WWE posiada Performance Center, własnych trenerów osobistych, dietetyków oraz wszystkie rzeczy, które je wyróżniają. Wygląda na to, że wprowadzili wiele urozmaiceń tylko po to, aby stale się rozwijać”.