Seth Rollins chce reunionu The Shield, Eva Marie chwali The Rocka, King Mo w narożniku Bobby’ego Lashleya, Raymond Rougeau w WWE

» WWE RAW Superstar Seth Rollins udzielił wywiadu dla The SUN, w którym wypowiedział się na temat możliwej rywalizacji The Shield z The Club:

”Jestem pewien, że taka sytuacja może mieć miejsce w najmniej spotykanym momencie. Nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. Wszyscy mamy jeden cel w swojej głowie podobnie jak poprzednio. Potrzebujemy czegoś wyjątkowego, aby doszło do reunionu The Shield, gdyż obecnie każdy z nas działa na własną rękę, jednak nigdy nie mów nigdy. Mamy możliwość powrotu do prowadzenia trzyosobowej kariery drużynowej przez co interesuje nas rywalizacja z The Club, ponieważ są to faceci którzy osiągnęli niemal wszystko co było możliwe do zdobycia”.

» Była gwiazda WWE Total Divas Eva Marie udzieliła wywiadu dla Too Fab, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z The Rockiem:

”On jest niesamowity. Nie mogłabym chyba otrzymać lepszego mentora od niego. The Rock pokazał mi kilka bardzo istotnych elementów przez co moje występy/udziały w pokazach są o wiele prostsze niż to miało miejsce w przeszłości. Dwayne ożywił mój charakter, a jego najważniejsza porada dotyczy wkładu w to co się robi, szczególnie jeśli chodzi o przesłuchania”.

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła, że w narożniku Bobby’ego Lashleya podczas jego starcia z Alberto El Patronem na gali Slammiversary stanie Muhammed Lawal znany z występów w MMA. Warto dodać, że przy boku AEP będzie obecny jego ojciec Dos Caras.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że Raymond Rougeau podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment dzięki czemu będzie on pojawiał się we wszystkich programach WWE wliczając w to najbliższą galę PPV Great Balls of Fire. Raymond jest francuskim spikerem.

Zapraszamy do przeglądania, rejestrowania oraz udzielania się na forum WrestleFans.