Uwaga na Spoilery! Powrót The Shield na gali TLC?, Występ Alexy Bliss w kick offie No Mercy, Rob Van Dam o imprezie charytatywnej Bookera T, Zapowiedź hell in a cell matchu

» James McKenna z portalu internetowego Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że w przyszłym miesiącu na gali WWE PPV TLC dojdzie do wyczekiwanego reunionu The Shield. Na obecną chwilę nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie jednak jakiś czas temu James poinformował o tym, że Jason Jordan jest synem Kurta Angle’a zanim to zostało ogłoszone w tv, więc jego informacje się sprawdzają w stu procentach:


Jeśli powyższe zdarzenie będzie miało miejsce podczas gali TLC to możemy oczekiwać bardzo dobrze prezentującej się karty walk chociażby jeszcze ze wzgledu na debiut byłej mistrzyni kobiet NXT Asuki.

» Przed rozpoczęciem głównej gali No Mercy odbył się Pre-show kick off, podczas którego obecna RAW Women’s Champion Alexa Bliss odpowiedziała na poniżej zamieszczone pytania WWE Universe:

» Rob Van Dam niedawno rozmawiał z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard odnośnie swojej obecności na imprezie charytatywnej prowadzonej przez Bookera T:

”Kiedy Booker zadzwonił do mnie z prośbą o pomoc to od razu zgodziłem się. Booker mieszka w Houston i należy do tamtejszego społeczeństwa, więc inicjatywa z imprezą charytatywną była bardzo dobrym pomysłem. On stara się być burmistrzem tego miasta i widać, że je bardzo kocha”.

» W przyszłym miesiącu odbędzie się gala WWE PPV Hell in a Cell, w której udział wezmą tylko i wyłącznie gwiazdy należące do niebieskiego brandu SmackDown. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź hell in a cell matchu z udziałem komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona oraz byłego mistrza Stanów Zjednoczonych Kevina Owensa: