Uwaga na Spoilery! Czy Sasha Banks obroniła RAW Women’s Title?, Zaskakujące zachowania Nia Jax na RAW, Jeff Hardy z pasem IC?, Enzo Amore na WWE 205 Live

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się pojedynek o RAW Women’s Championship, w którym pretendentka do pasa Alexa Bliss pokonała ówczesną mistrzynię Sashę Banks jednak chwilę później została zaatakowana przez jej dawną partnerkę Nia Jax, która postanowiła zrobić kolejną rewolucję w dywizji Women’s.
Warto dodać, że Alexa Bliss w krótkim czasie po raz drugi stała się posiadaczką RAW Women’s Title natomiast Sasha Banks po raz czwarty musiała oddać tytuł na korzyść swojej przeciwniczki. Niestety, ale Sasha nie miała ani jednej skutecznej obrony mistrzowskiej, a łącznie pas kobiet posiadała przez 82 dni.

» W poniższym materiale wideo były mistrz tag teamowy WWE Jeff Hardy wypowiedział się na temat szansy przed jaką stanie w przyszłym tygodniu na czerwonej tygodniówce. Otóż Jeff będzie mógł po raz piąty stać się posiadaczem Intercontinental Championship:

» Tymczasem dowiedzieliśmy się, że podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live odbędzie się Six Man Tag Team Match, w którym Enzo Amore & Cedric Alexander oraz Gran Metalik zmierzą się z Noam Darem, Drew Gulakiem oraz Tonym Nese: