Uwaga na Spoilery! Booker T chwali Alexę Bliss, Christopher Daniels o Ring of Honor, Zdjęcie z House of Horrors Matchu

» W najnowszym odcinku Heated Conversations Booker T wypowiedział się na temat potencjału Alexy Bliss:

”Alexa przejmuje kontrolę, gdy pojawia się w ringu. Jest to coś niesamowitego co mało kto posiada. Ona jest małą dziewczyną czasami wybuchową jak dynamit i mam tutaj na myśli C-4. Coś co może wysadzić cały budynek, właśnie taka jest Alexa Bliss. Pojawia się w ringu robi to co kocha, bierze co chce, a to sprawia iż jest ona naprawdę kimś wyjątkowym. Szanuję ją za to”.

» Ring of Honor Superstar Christopher Daniels udzielił wywiadu dla CityPages.com, w którym wypowiedział się na temat sytuacji Ring of Honor:

”Aktualnie federacja Ring of Honor posiada własny styl, a także wiele barwnych postaci, które potrafią sprzedać swoją historię. Można inwestować wszystkie pieniądze w ten produkt. Jednak nie każdy jest w stanie stworzyć 15-letnią historię tak jak ja, ponieważ jestem jednocześnie artystą oraz wykonawcą. Natomiast moja ciężka praca sprawia, że wszyscy są bardziej zadowoleni z funkcjonowania federacji”.

» WWE za pośrednictwem portali społecznościowych opublikowała zdjęcie z wczorajszego House of Horrors Matchu, który odbył się na Payback. Udział w tym starciu wzięli Bray Wyatt oraz Randy Orton: