Charlotte Flair o przejściu na SmackDown, Jim Ross chwali The Miza i Maryse, Komentarz Alexy Bliss przed Payback

» WWE SmackDown Women Charlotte Flair w rozmowie udzielonej dla The Independent wypowiedziała się na temat przejścia na SmackDown Live oraz nacisk na dywizję kobiet WWE:

”Jestem podekscytowana – pierwszy poniedziałek, który nie spędziłam na Monday Night RAW. To trochę dziwne uczucie, ale nie mogę doczekać się tego co ma dla mnie do zaoferowania SmackDown Live. W niebieskim brandzie mam nowe rywalki, z którymi co tydzień będę w stanie toczyć bardzo dobre pojedynki przynajmniej mam taką nadzieję. Natomiast na RAW niemal przez rok współpracowałam z Sashą Banks, a także Bayley jednak na SmackDown są kobiety pokroju Carmelli, Taminy czy też Naomi, z którymi dotychczas nie byłam w stanie zmierzyć się w ringu. Wszystkie kobiety w dywizji WWE pracują bardzo ciężko o możliwość występowania w walkach wieczoru, czy to na tygodniówkach, czy też na galach PPV”.

» W najnowszym odcinku Ross Report WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat The Miza oraz Maryse:

”Zeszłotygodniowy odcinek Monday Night RAW był solidnym pokazem mimo iż trawł on trzy godziny. Czas przeznaczony dla The Miza oraz Maryse został w pełni wykorzystany. Były mistrz WWE potrzebuje trochę agresji, aby stać się złym gościem na czerwonej tygodniówce natomiast Maryse była niesamowitym dodatkiem do segmentu z udziałem Miza. Jest ona wyjątkową kobietą posiadającą niesamowite predyspozycje do bycia kimś więcej niż tylko żoną Miza”.

» W poniższym materiale wideo Alexa Bliss wypowiedziała się na temat swojego starcia z Bayley o RAW Women’s Championship w San Jose na Payback: