Koniec marzeń o WWE Women’s Tag Team Division, Prawdziwy powód zwolnienia Enzo Amore przez WWE, Dezmond Xavier o występach wrestlerów w X-Division

» Rewolucja w dywizji Women’s WWE była jedną z rzeczy, o których mogliśmy rozmawiać przez bardzo długi czas. Oficjele WWE starają się ofiarować kobietom jak najwięcej czasu w telewizji, po to aby zaprezentować ich wysokie umiejętności. Niestety pomysł odnoszący się do stworzenia WWE Women’s Tag Team Division może okazać się tylko pomysłem ze względu, na brak kobiet, z czym od dłuższego czasu zmaga się federacja.

» Były WWE Cruiserweight Champion, Enzo Amore został oczyszczony z zarzutów odnośnie popełnienia przestępstwa. Po tej całej sytuacji nasunęło się pytanie, co było prawdziwym powodem zwolnienia wrestlera przez WWE. Mike Johnson w PWInsider Elite Audio wyjawił, że był wielki problem z zachowaniem wrestlera podczas różnych konferencji:

”Enzo nie został zwolniony przez zarzuty, które wpłynęły ze strony kilku ludzi pracujących z nim, ponieważ była to bardziej skomplikowana sytuacja. Czasami odnosił się do pozostałych członków szatni w nieodpowiedni sposób. Był okres, w którym mówił coś czego nie chciał”.

Więc już wszyscy wiedzą, dlaczego Enzo Amore nie otrzymał drugiej szansy od WWE.

» Impact Wrestling Star, Dezmond Xavier udzielił wywiadu dla Wrestling Epicenter, w którym wypowiedział się na temat występów cięższych wrestlerów w dywizji X:

”Wciąż jestem głęboko przekonany, że nie chodzi tutaj o ograniczenie wagi, nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli czujesz, że możesz rozciągnąć się do granic możliwości, to wkrocz do X-Division i zobacz, co możesz zrobić! Brian Cage czuł, że potrafi to zrobić o czym udowodnił wszystkim fanom wrestling. Tak więc pokazał, że rozmiar nie ma znaczenia, jeśli wiesz czego chcesz.”.