Enzo Amore wkrótce w Impact Wrestling?, Skrót z występy Rondy Rousey w Genevie, Nowe umowy dla programów WWE

» Impact Wrestling co-executive vice president Don Callis udzielił wywiadu dla Wrestling Inc, w którym wypowiedział się na temat możliwej współpracy z Enzo Amore:

”Szczerze mówiąc jest to dla mnie nowość. Nie śledziłem tej sytuacji i nie wiedziałam, jak wielka historia się tam tworzy. Jak wiadomo nigdy nie mów nigdy – odpowiedź na pytanie o dołączenie Enzo Amore do Impact Wrestling. Mamy długofalowy plan i zamierzamy stopniowo angażować nowe talenty, które znajdują się na naszej liście. Tak więc wszystko może się wydarzyć, a ja nie mam nic więcej do powiedzenia w tej sprawie”.

» Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z live eventu WWE, który odbył się w Genevie. Podczas tego wydarzenia Ronda Rousey była uczestniczką sześcioosobowego starcia z udziałem kobiet, w którym razem z Nattie oraz Ember Moon pokonał Mickie James, Ruby Riott oraz Liv Morgan.

» Portal The Hollywood Report informuje, że oficjele WWE są blisko podpisania nowej umowy dotyczącej transmisji Monday Night RAW w NBCUniversal. Jeśli chodzi o SmackDown Live, to NBCU nie zdecydowało się na przedłużenie umowy w związku z czym niebieską tygodniówkę najprawdopodobniej będziemy oglądać na FOX. WWE oraz NBCU odmówiły komentarza na temat negocjacji, które są w toku.