Corey Graves chce walki z CM Punkiem, Ronda Rousey wprowadzona do UFC Hall of Fame, Występ Enzo Amore na scenie niezależnej

» Corey Graves poinformował, że chciałby zmierzyć się z CM Punkiem, ponieważ jest on jego byłym przyjacielem, jednak po porażce na gali UFC 225 w Chicago przyszłość wrestlera wisi na włosku.

Na Twitterze pojawiła się ciekawa dyskusja między fanami wrestlingu, a Gravesem. Jak się okazało większość osób uważa, że on skopałby tyłek swojemu byłemu przyjacielowi:

» Obecna wrestlerka federacji World Wrestling Entertainment, Ronda Rousey zostanie wprowadzona do UFC Hall of Fame, 5 lipca. Taka informacja pojawiła się w trakcie ostatniego eventu UFC w Chicago. Kilka gwiazd profesjonalnego wrestlingu wypowiedziała się na powyższy temat:

» Były WWE Cruiserweight Champion, Enzo Amore pojawi się na turnieju House Of Glory’s “High Intensity”, który odbędzie się 7 sierpnia. Wygląda na to, że Real1 zostanie bardzo pozytywnie przyjęty przez fanów, którzy go uwielbiają, zwłaszcza po incydencie jaki miał miejsce w WWE: