Z kim chce walczyć Sasha Banks?, Czy Ronda Rousey przejdzie heel turn?, Wypowiedź gwiazd WWE o porażce CM Punka

» WWE Women Sasha Banks udzieliła wywiadu w trakcie For Your Consideration Saban Media Center, w którym wypowiedziała się na temat gwiazd WWE, z którymi chciałaby współpracować:

”To trudne, ponieważ w NXT mamy tak wiele kobiet, z którymi jeszcze nie byłam w ringu. Czuję, że na Monday Night RAW oraz SmackDown Live jest również wiele kobiet. Wiem, że nie miałam okazji odbyć niesamowitego pojedynku z Naomi, oczywiście chciałabym to zrobić na niebieskiej tygodniówce. Z Natalią miałam jeden bardzo ciekawy pojedynek, ale chciałabym go powtórzyć. Mam nadzieję, że w odpowiednim czasie przyjdzie nam się zmagać ze sobą. Mam zamiar być w WWE, jak najdłużej”.

» WWE RAW Women, Ronda Rousey pojawiła się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW i wszystko wskazuje na to, że była poirytowana pewnymi wydarzeniami. Dave Meltzer postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie w Wrestling Observer Radio:

”Tak więc sytuacja związana z Rondą Rousey była kwestią scenariusza i pewnie, dlatego spikerzy aż dwukrotnie zadali jej pytanie. Kilka osób zauważyło, że była mistrzyni kobiet UFC grała rolę złej kobiety. Czy można powiedzieć, że nie jest dobrą aktorką? Kreatywni WWE dali jej 11 minut, ale niestety nie doczekaliśmy się żadnego słowa od niej z wyjątkiem – mój mąż to robi”.

» Komentator WWE, Corey Graves za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat porażki byłego wrestlera WWE, CM Punka w starciu z Mikem Jacksonem podczas gali UFC 225, która odbyła się w UFC. Także były dyrektor marketingu WWE, Lou D’Angeli skomentował postęp swojego byłego podopiecznego: