Rey Mysterio wkrótce w WWE, Dave Meltzer o gimmicku Chrisa Jericho w NJPW, Bobby Lashley na temat Chrisa Benoita

» Rey Mysterio przegrał swój pierwszy mecz w federacji New Japan Pro Wrestling. Dave Meltzer ujawnił kilka szczegółów odnośnie przyszłości byłego wrestlera WWE:

”Nie wiem, czy Rey dostanie szansę na występ w NJPW. Jeśli chodzi o jego przygodę z WWE, to wiem, że wciąż trwają rozmowy między obiema stronami, ale wszystko wkrótce zostanie dopełnione. Mam przeczucie, że Rey Mysterio oficjalnie powróci do WWE wcześniej niż we wrześniu”.

Wygląda na to, że Rey Mysterio mógł wystąpić w NJPW ze względu na nową umowę, która umożliwia mu oficjalne występy w niezależnych federacjach.

» Podczas gali New Japan Pro Wrestling, Chris Jericho pokonał Naito, dzięki czemu został nowym IWGP Intercontinental Championem. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat gimmicku Y2J w japońskiej federacji:

”Chris Jericho wyglądał zupełnie jak inna osoba. On jest jak Don Frye, który za każdym razem, kiedy pojawia się w Japonii występuje pod nowym gimmickiem/ubiór. Chris wyglądał, jak szaleniec wywodzący się, jako gwiazda rockowa. Chris jest zupełnie inną osobą niż w WWE i nie walczy tak samo, poza zrobieniem kilku Lionsaultów oraz Codebreakera. On jest kreatywną osobą, która wie, co trzeba zrobić, aby być stale na topie”.

» WWE RAW Star, Bobby Lashley udzielił wywiadu dla Nona Speaks, w którym wypowiedział się na temat Chrisa Benoita, który pomógł mu w świecie profesjonalnego wrestlingu:

”Muszę wyznać, że osobą, która najbardziej pomogła mi ze wszystkim był Chris Benoit. Pamiętam moment, kiedy byliśmy w Tenessee i nie mogliśmy znaleźć właściwego pokoju, wtedy Chris powiedział, że możemy zabrać jego pokój, a on sobie zarezerwuje inny. W sumie, to kilka razy postępował w taki sposób, on był miłym i hojnym facetem, w sumie stwierdzam, że był dla mnie jak starszy brat”.