Czy CM Punk powróci do wrestlingu?, Ile Rey Mysterio bierze za występy na Indy?, Marti Belle o występie w Mae Young Classic

» Były WWE Superstar, CM Punk po porażce z Mikem Jacksonem w trakcie gali UFC 225 wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Warto zauważyć, że zawodnik UFC został zabrany do pobliskiego szpitala, ale na szczęście badania nie wykazały żadnych uszkodzeń:

Po swojej porażce były wrestler nie jest pewien, czy Dana White da mu kolejną szansę, czy będzie musiał powrócić do wrestlingu, co z pewnością ucieszyłoby wielu fanów.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że były WWE Superstar, Rey Mysterio zarabia od 10-20.000 $ za występy na scenie niezależnej:

”Między NJPW, WWE oraz Reyem Mysterio trwają rozmowy. Na obecną chwilę wiadomo, że wrestler powróci do WWE wcześniej niż we wrześniu, ponieważ ma zobowiązania, które chce zrealizować. Rey Mysterio za swoje występy bierze od dziesięciu do dwudziestu tysięcy $ o ile nie ma znajomości w danej federacji”.

» Była Impact Wrestling Knockout, Marti Belle udzieliła wywiadu dla Women’s Pro Wrestling Weekly, w którym wypowiedziała się na temat swojego występu w Mae Young Classic:

”Przez ostatnie półtora roku pracowałam w Kansas City, dla NWL [National Wrasslin League]. Mam od nich pozwolenie na występy w takich federacjach jak SHIMMER Wrestling oraz WWE, dzięki czemu mogłam pojawić się w turnieju Mae Young Classic. To było coś szalonego, niesamowite uczucie oraz mega doświadczenie. Muszę reprezentować Dominikanę przed milionami ludzi, co również było dla mnie bardzo ważne. Teraz postanowiłam wrócić do występów na scenie niezależnej i obejrzeć możecie mnie w SHIMMER Wrestling. Jestem otwarta na wszelakie propozycje”.