Uwaga na Spoilery! CM Punk wkrótce rozstanie się z UFC?, Szczegóły gauntlet matchu po RAW, Tajemnicza gwiazda na RAW

» Prezes UFC Dana White udzielił wywiadu podczas konferencji prasowej UFC w Liverpoolu odnośnie krytyki, która spadła na byłego mistrza WWE CM Punka. Jak wiadomo aktualny wynik Punka w MMA wynosi 0-1.

”Posłuchajcie, kiedy Alistair Overeem będzie w stanie sprzedać tyle biletów na pokazy UFC, co CM Punk to będziemy mogli się kłócić – odpowiedział White. Jeśli CM Punk znowu przegra, to prawdopodobnie będzie, to jego ostatnia walka w UFC”.

» Podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się Last Chance Money In the Bank Qualifying Gauntlet Match, który wygrała Sasha Banks. Wrestlerka została dodana do Women’s Money in the Bank Ladder Matchu, który odbędzie się 17 czerwca na gali PPV Money in the Bank. W poniższym materiale wideo Mike Rome przeprowadził wywiad z The Boss. Wrestlerka stwierdziła, że spełniły się jej marzenia, więc planuje zdobyć walizkę Money in the Bank, aby stać się pięciokrotną mistrzynią kobiet w WWE.

» Ktoś pojawił się na zapleczu w trakcie segmentu z udziałem WWE GM RAW Kurta Angle oraz Kevina Owensa. Na obecną chwilę nie wiadomo, kim był ten tajemniczy osobnik. Z pewnością wkrótce się dowiemy, czegoś więcej na jego temat.