Madison Rayne oficjalnie Ring of Honor, Pentagon Jr i Fenix z kontraktem w LU do 2020, Pete Dunne pewny zwycięstwa z Ricochetem

» Uczestniczka tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic, czyli Madison Rayne wyjawiła, że podpisała roczny kontrakt z federacją Ring of Honor:

”Pozwolę sobie zaznaczyć, że rok 2018 będzie największym w mojej karierze zapaśniczej. W ciągu 13 lat dużo mówiłam, ale to stało się nieoczekiwanie. Półtora roku temu nie byłam pewna, czy zamierzam kontynuować swoją zawodową karierę. Byłam w stanie współpracować z każdą niezależną organizacją. Naprawdę miałam szansę, aby zobaczyć, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla mnie, mojej kariery oraz mojej rodziny. Po udanym roku znalazłam swój tom i z radością ogłaszam, że podpisałam roczny kontrakt z Ring of Honor”.

» Portal PWInsider.com informuje, że zarówno Pentagon Jr jak i Fenix są związani kontraktem z federacją Lucha Underground do 2020 roku i nie mogą dołączyć do federacji World Wrestling Entertainment o czym była mowa na naszej stronie kilka dni temu. Aktualnie trwa czwarty sezon Lucha Underground i jeżeli oficjele zdecydują się na zorganizowanie piątego, to jego częścią będą Fenix i Pentagon Jr.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT doszło do konfrontacji z udziałem WWE UK Championa Pete’a Dunne’a oraz NXT North American Championa Ricocheta o tytuły mistrzowskie. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber zapytała mistrza UK o, to w jaki sposób przygotował się do swojej konfrontacji:

”Ricochet trzyma swój tytuł mistrzowski przez jakieś pięć minut. Ja posiadam mistrzostwo od bodajże 450 dni – powiedział Dunne. Jestem najdłużej panującym mistrzem w WWE, więc twoje pytanie powinno brzmieć: Jak Ricochet przygotowuje się do walki z The Bruiserweight?