Mia Yim przed walką w Mae Young Classic, Bullet Club vs CHAOS na ROH Death Before Dishonor, Jeff Cobb o chęci dołączenia do WWE

» W poniżej zamieszczonym materiale Jeremy Borash przeprowadził wywiad z uczestniczką turnieju Mae Young Classic, czyli Mia Yim. Wrestlerka wypowiedziała się na temat swojej przygody ze sceną niezależną oraz o tym w jaki sposób złamała nos Allysin Kay(Sienna), kiedy po raz pierwszy zawodniczki stanęły ze sobą na ringu. Na zakończenie Yim powiedziała, że wygrana w turnieju jest dla niej bardzo ważna, ponieważ poczuje się spełniona.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo członkowie Bullet Club( The Young Bucks, Marty Scurll, Cody Rhodes oraz Adam Page) wysłali czytelną wiadomość do członków CHAOS (Kazuchika Okada, Chuckie T, Beretta, Tomohiro Ishii oraz Rocky Romero) ogłaszając ich konfrontację, do której dojdzie 28 września w Las Vegas na gali ROH Death Before Dishonor.

» Jeff Cobb wystąpił w podcaście Seana Waltmana, w którym wypowiedział się na temat chęci dołączenia do WWE:

”Gdybyś zapytał mnie o to dziesięć lat temu, to powiedziałbym, że chcę tam iść, ale przeszedłem gigantyczne odrodzenie i boom w wrestlingu. To znaczy, że jeśli WWE zadzwoni do mnie z ciekawą propozycją, to oczywiście zastanowię się nad nią, ale obecne życie jest dla mnie satysfakcjonujące. Pracuję przez trzy dni w tygodniu i dobrze mi się z tym żyje. Jako dzieciak oglądałem WWE/WWF/NBA oraz Major League Baseball i to przyciągnęło mnie do profesjonalnego wrestlingu, więc nigdy nie mów nigdy”.