Uwaga na Spoilery! Debiut dwóch gwiazd w WWE NXT TV, Wielki powrót do NXT i zapowiedź walki, Wywiad z Lacey Evans oraz Aliyah

» Członek The Forgotten Sons, czyli Jaxson Ryker(wcześniej znany jako Gunner lub Chad Lail) zadebiutował w WWE NXT TV podczas wczorajszego odcinka telewizyjnego, gdzie udało mu się pokonać Humberto Carrillo również debiutującego w trzecim brandzie WWE. Warto zaznaczyć, że Carrillo w przeszłości występował jako Ultimo Ninja:

» W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT dojdzie do konfrontacji z udziałem Tommaso Ciampy oraz Otisa Dozovicia. Oczywiście pojedynek ten odbędzie się w stypulacji Non-Title Match, czyli mistrzostwo NXT nie będzie stawką. Warto dodać, że na show pojawi się Lars Sullivan, który najprawdopodobniej będzie zaangażowany w wyżej wymienioną walkę.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Lacey Evanns oraz Aliyah po ich zwycięstwie odniesionym w starciu z Deonną Purrazzo oraz Dakotą Kai. Aliyah powiedziała, że wygrana jest wygraną i z zadowoleniem przyjmuje nowicjuszy w NXT. Następnie dodała, że zawsze dostaje, to czego chce, a wszyscy inni nie dostają nic. Evans na zakończenie wywiadu powiedziała, że wygrały nie tylko prawdziwe panie, ale prawdziwe damy: