Aiden English vs Almas na SmackDown?, Jim Ross chce heel turnu Bobby’ego Roode’a, Scott Hall zadowolony z postępów Lacey Evans

» W tym tygodniu Aiden English zażądał meczu z byłym WWE NXT Championem, Andrade “Cien” Almasem, ponieważ kilkukrotnie miał okazję przeszkodzić Rusevowi oraz Lanie w ich konfrontacji z Zeliną Vega oraz wrestlerem z Meksyku:

Na SummerSlam, Almas i Vega zmierzą się z Rusevem oraz Laną – będzie to kick off poprzedzający główną galę.

» WWE Hall of Famer Jim Ross twierdzi, że Bobby Roode powinien przejść heel turn, aby uzyskać swoje prawdziwe ja na SmackDown Live:

”Myślę, że Bobby Roode byłby lepszą postacią do oglądania, gdyby przeszedł heel turn. On posiada naturalny język ciała, mimikę, wszystko, co nadaje się do wykorzystania. Bobby jest naturalnym heelem i powinien pracować w swoim naturalnym środowisku”.

» WWE Hall of Famer Scott Hall bardzo chwalił współpracę z NXT Star Lacey Evans, która według niego będzie wielką gwiazdą federacji. W zeszłym miesiącu Hall był osobą odpowiedzialną za trenowanie gwiazd NXT w WWE Performance Center w celu wyszkolenia nowych pokoleń, co możecie zaobserwować na poniżej zamieszczonym wpisie: