Plany dotyczące przyszłości Dolpha Zigglera, Wade Barrett o współpracy z Nevillem w WWE, Aiden English oddał hołd zmarłemu teściowi

» Justin Barraso z Sports Illustrated poinformował o tym, że Dolph Ziggler niedawno podpisał nowy dwuletni kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, która gwarantuje mu 1.5 miliona dolarów rocznie. W ostatni czasie krążyły pogłoski mówiące o tym, że 37-letni wrestler chce opuścić WWE, lecz w rzeczywistości jego nieobecność w telewizji spowodowana była trwającymi negocjacjami między obiema stronami. 11 marca na gali FastLane weźmie udział w Fatal 5 Way Matchu z udziałem Barona Corbina, Kevina Owensa, Samiego Zayna oraz WWE Championa AJ Stylesa. Wciąż nie wiadomo co WWE przygotowało dla Dolpha jeśli chodzi o WrestleManię 34.

» Były WWE Superstar Wade Barrett w rozmowie dla SPORTbible wypowiedział się na temat współpracy z Nevillem:

Znalezione obrazy dla zapytania wade barrett neville

”Neville na pewno jest jednym z moich trzech ulubionych współpracowników. Kiedy na telebimie pojawiało się moje imię oraz jego, od razu wiedziałem iż możemy stworzyć coś niesamowitego. Myślę, że wiele osób oglądających Brytyjczyka było zszokowanych. Ten facet lata i robi wszystko, nie ma dla niego żadnych ograniczeń. Jest jednym z najlepszych wrestlerów, z którymi miałem okazję przebywać w jednym ringu”.

» WWE Superstar Aiden English za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie ze swojego pobytu w El Paso w Teksasie podczas wycieczki do Meksyku. Aiden oddał hołd swojemu zmarłemu teściowi WWE Hall of Famerowi Eddiemu Guerrero. Warto dodał, że żoną gwiazdy SmackDown jest Shaul Guerrero, córka Eddiego i Vickie:

I’m not taking a selfie or snapping a picture of myself here…that’s because this isn’t about me. And honestly, it’s not really about you. It’s about what you’ve given me. Something you never knew you’d be doing. It’s about the greatest gift I’ve ever had in my life. The gift you and the woman I now get to call “mom” gave me is a blessing beyond words. And that’s what this is about. It’s about her. She fills my day with love, laughter, joy and endless support. She sees me as I am and takes it all in with full heart – a job not always so easy. And here we are tonight in hers and your hometown to do what you spent your whole life doing to raise and support her and the family. I’m working tonight to try to do the same for her and to do the same for our future family. Here’s to work. Here’s to home. Here’s to familia. And here’s to her.

Post udostępniony przez Aiden English (@dramakingwwe)