Renee Young oraz Dolph Ziggler rozmawiają z Batistą, Funaki i Great Khali w ringu WWE, Kiera Hogan vs Taya Valkyrie na Redemption

» Renee Young oraz Dolph Ziggler pojawili się w Beverly Hills w celu przeprowadzenia wywiadu z członkami obsady filmu Avengers: Infinity War. Duet rozmawiał z Donem Cheadlem, Pomem Klementieffem oraz Batistą. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy materiał ukaże się w internecie. Jeśli chodzi o premierę filmu, to będzie ona miała miejscu w dniu jutrzejszym.

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został debiut The Great Khaliego w federacji World Wrestling Entertainment, który miał miejsce w 2006 roku. Khali bez większego problemu zmiażdżył Funakiego, dzięki czemu odniósł bardzo łatwe i szybkie zwycięstwo:

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że na Redemption będzie miał miejsce mecz z udziałem Kiery Hogan oraz Valkyrie:

”Dzisiaj będzie mecz w stylu ogień vs lód. The Girl on Fire Kiera Hogan zderzy się z Lucha Royalty Tayą Valkyrie. Co się stanie, kiedy zawodniczki wkroczą na ring?”.