Great Khali i Bobby Lashley wystąpią na Greatest Royal Rumble, John Gaburick powrócił do WWE, Flip Gordon o swojej przyszłości

» Oficjalnie The Great Khali został zapowiedziany jako uczestnik 50-osobowego Greatest Royal Rumble. Sporo mówi się także o tym, że Bobby Lashley może być uczestnikiem Ladder Matchu o WWE IC Championship. Wszystko wskazuje na to, że tytuł mistrzowski nie zmieni swojego właściciela w Arabii Saudyjskiej.

» John Gaburick powrócił do federacji World Wrestling Entertainment i aktualnie przebywa w Arabii Saudyjskiej, gdzie cały czas trwają przygotowania do piątkowej gali PPV Greatest Royal Rumble. Zostanie ona wyemitowana na żywo w telewizji, a przed rozpoczęciem głównego show odbędzie się godzinny kick off.

» Flip Gordon udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s “Extra Mustard”, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości w świecie wrestlingu:

”Chciałbym mieć możliwość wystąpić w Ring of Honor jako Ring of Honor TV Champion. Chciałbym także regularnie występować w federacji New Japan Pro Wrestling oraz wziąć udział w turnieju Best of Super Juniors. To było dowód na to, jak daleko zaszedłem, ale także przypomnienie, co muszę jeszcze zrobić, aby być najlepszym wrestlerem na scenie niezależnej”.