IMPACT Wrestling Redemption – Zapowiedź PPV

Już dzisiejszej nocy pierwsze PPV od Impact Wrestling w tym roku! W walce wieczoru Austin Aries (c) vs Pentagon Jr vs Fenix, a ponadto wystąpią także Tommy Dreamer, Moose, Matt Sydal, Petey Williams, Drago, Aerostar, Brian Cage, Ishimori, Eddie Edwards, Sami Callihan, Su Yung, Scott Steiner i wiele innych gwiazd IMPACT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gala „Redemption” odbędzie się w Orlando i będzie to pierwsze wydarzenie o tej nazwie. Czy event zakończy się sukcesem? Tego dowiemy się za kilkadziesiąt godzin. Tymczasem zapraszamy do przeczytania krótkiej zapowiedzi tejże gali!

Walka zapowiedziana w ostatniej chwili. Promowana jest przez federację jako „Lód vs Ogień”. Obie zawodniczki są bardzo utalentowane i czeka nas solidne starcie.

TYP: Taya Valkyrie

Pojedynek zorganizowany we współpracy z Lucha Underground. Możemy zatem spodziewać się wielu efektownych akcji, a sama walka będzie spotfestem. Fajny dodatek do PPV.

TYP: Drago

Sześciu zawodników X-Division + Brian Cage, który pewnie zostanie zwycięzcą tego starcia. W sumie to chyba nawet nie ma innej możliwości. „The Machine” promowany jest od czasu debiutu bardzo mocno i w efektownym stylu odniesie zwycięstwo także na Redemption.

TYP: Brian Cage

Po jednej stronie oVe na czele z Sami Callihanem, a przeciw im opozycja w składzie Moose, Eddie Edwards i Tommy Dreamer. Sama walka odbędzie się na zasadach House of Hardcore. Co to może oznaczać? I dlaczego akurat taka nazwa? A no dlatego, że Dreamer jest właścicielem federacji o nazwie House of Hardcore i być może takie było jego życzenie. Spodziewać się natomiast możemy wielu niebezpiecznych spotów. Być może nawet poleje się krew.

TYP: Moose, Edwards & Dreamer

Scott Steiner wraca do gry. Co prawda zdążył już wystąpić na gali Impact Wrestling vs Lucha Underground, jednakże to właśnie na Redemption czeka go pierwsze poważne wyzwanie. Choć w starciu tym mamy wspaniałą stajnię LAX, którzy zawsze gwarantują dobre walki, tak po drugiej stronie, Eli Drake i Scott Steiner raczej nie będą w stanie dorównać im tempa.

TYP: LAX

X-Division Championship Match to zawsze gwarancja bardzo dobrej walki. Tym bardziej jeśli starcie te odbywa się na gali PPV. Petey Williams to doświadczony zawodnik, który od czasu powrotu do Impact Wrestling, nie zdołał zdobyć jeszcze żadnego tytułu. A co trzeba powiedzieć – należy mu się.

TYP: Petey Williams

Su Yung to nowa zawodniczka w rosterze IMPACT i bardzo dobry transfer federacji. Czeka na nią świetlana przyszłość. Allie, choć krótko trzyma swój tytuł, powinna oddać go w ręce Su Yung już na dzisiejszej gali.

TYP: Su Yung

I w końcu najważniejsza walka wieczoru. Początkowo miał to być pojedynek Austina Ariesa z Alberto El Patronem, jednakże Alberto ponownie nabroił i tym samym został zwolniony z federacji. Włodarze IMPACT bardzo szybko zdecydowali o zmianie tej walki w 3 Way Match. Tym samym wiemy już, że walka będzie jeszcze lepsza, natomiast jednocześnie traci też na wartości, ponieważ wiadome jest, że Aries obroni swój tytuł. Ani Pentagon ani Fenix nie pojawili się na żadnym odcinku IMPACT Wrestling i luchador z głównym pasem mistrzowskim to przeważnie nie jest dobre rozwiązanie.

TYP: Austin Aries

Gala rozpocznie się o godz. 2:00. Wyniki oczywiście jutro na MyWrestling.com.pl!