Znamy rywala Nakamury na SummerSlam, Fenix oraz Pentagon nie dla WWE?, Pierwszy występ Big Cazza po odejściu z WWE

» Podczas sierpniowej gali WWE PPV SummerSlam odbędzie się WWE United States Championship Match z udziałem obecnego mistrza, czyli Shinsuke Nakamury, a jego przeciwnikiem będzie Jeff Hardy, który w ostatnim czasie musiał radzić sobie nie tylko z wrestlerem z Japonii, ale również z Randym Ortonem. Być może Viper zostanie włączony do rywalizacji tej dwójki.

» W ostatnim czasie sporo mówi się o tym, że oficjele WWE przyglądają się poczynaniu Pentagona oraz Fenixa na scenie niezależnej. Na obecną chwilę wiemy, że wrestlerzy związani są kontraktem z federacją Lucha Underground, więc w najbliższej przyszłości będziemy mogli obserwować ich poczynania w Impact Wrestling oraz LU. Niemniej jednak nie można bagatelizować rozmów prowadzonych w sztabie WWE względem tej dwójki.

» WWE SmackDown Live Star, Big Cass został zapowiedziany na galę organizowaną przez federację Big Time Wrestling. Odbędzie się ona 21 września i najprawdopodobniej będzie to pierwszy występ wrestlera na scenie niezależnej po zwolnieniu z WWE. Prawdopodobnie będzie on występował pod nowym ring namem, który brzmi następująco “Big Cazz”.