Uwaga na Spoilery! Big Cass zamierza zdobyć walizkę MITB, The Miz uczestnikiem MITB Ladder Matchu?, Dark match po WWE 205 Live

» W tym tygodniu na SmackDown Live nie pojawił się Big Cass w związku z czym Renee Young przeprowadziła z nim wywiad na backstage’u. Cass stwierdził, że Daniel Bryan przegrał walkę kwalifikacyjną do Money in the Bank Ladder Matchu z powodu tego, co zrobił mu w zeszłą niedzielę na BackLash. Cass dodał, że Rusev powinien mu podziękować, po tych słowach zaczął wyśmiewać się z Rusev Day oraz Yes Movement. Big Cass dodał, że jedyną gwarancją jakiej potrzebuje jest wygranie kwalifikacje, które umożliwią mu występ w Ladder Matchu oraz zdobycie walizki MITB.

» W tym tygodniu The Miz pokonał WWE United States Championa Jeffa Hardy’ego, dzięki czemu zakwalifikował się do Money in the Bank Ladder Matchu. W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Mizem, który powiedział, że zdobycie walizki z kontraktem umożliwi mu występ w walce wieczoru na WrestleManii, tak jak to miało miejsce w przeszłości.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Baltimore odbył się dark match, w którym WWE Champion AJ Styles zmierzył się z Shinsuke Nakamurą. Niespodziewanie żaden z tych wrestlerów nie pojawił się w telewizji tylko na backstage’owych wywiadach. Warto wspomnieć o zeszłotygodniowej gali PPV BackLash, podczas której mimo No Dq Matchu doszło do podwójnego wyliczenia w WWE Championship Matchu, a każdy z wrestlerów wykonał przynajmniej jeden niestosowny ruch.