Neville jednak nie powróci do WWE, Czy Triple H zdobył pas IC podczas live eventu?, Plany dotyczące feudu Matta Hardy’ego z Bray’em Wyatt’em

» Jeśli chodzi o przyszłość byłego mistrza WWE Cruiserweight Neville’a to wiemy tylko tyle iż jego wcześniejsze rozmowy z oficjelami WWE odnośnie powrotu do TV zostały wstrzymane i wciąż nie wiadomo, gdzie będziemy podziwiać występy utalentowanego Brytyjczyka.

Znalezione obrazy dla zapytania Neville

» Podczas jednego z live eventów w Abu Dhabi z udziałem gwiazd Monday Night RAW odbył się pojedynek o pas mistrzowski Interkontynentalny, w którym obecny mistrz & członek The Shield, Roman Reigns pokonał WWE COO Triple H po bardzo dobrym pojedynku, który przypadł do gustu fanom zgromadzonym na arenie, a po pojedynku zawodnicy podali sobie dłoń w geście szacunku do siebie.

Znalezione obrazy dla zapytania Roman Reigns vs Triple H abu dhabi

» Coraz częściej w internecie pojawiają się plotki dotyczące potencjalnego zwycięzcy feudu z udziałem Matta Hardy’ego z Bray’em Wyatt’em, który od pewnego momentu obserwujemy na Monday Night RAW. Według PWInsider.com Vince McMahon chce, aby ostatnie słowo należało do byłego mistrza RAW Tag Team, gdyż w ostatnim czasie niesamowicie utalentowany Bray podpadł prezesowi ze względu na jego romans z JoJo oraz konflikt z żoną.