Uwaga na Spoilery! Nowy kontrakt WWE Universal Championa, Aktualizacja stanu zdrowia Romana Reignsa, Woken Wyatt na RAW

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu przez WWE Universal Championa Brocka Lesnara. Jego poprzednia umowa wygasła po ukończeniu WrestleManii 34, na której zmierzył się z Romanem Reignsem. WWE ogłosiło także starcie z udziałem Lesnara i Reignsa w Steel Cage Matchu na Greatest Royal Rumble. Event ten odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej.

”Universal Champion Brock Lesnar podpisał nowy kontrakt z WWE, dzięki czemu zmierzy się z Romanem Reignsem na Greatest Royal Rumble. Kolejny występ Lesnara ma odbyć się na Greatest Royal Rumble w steel cage matchu o WWE Universal Championship. Event będzie transmitowany na żywo w sieci WWE Network w systemie Pay-Per View. Bilety na historyczne wydarzenie trafią do sprzedaży w piątek 13-tego kwietnia”.

» W poniższym materiale wideo Mike Rome wypowiedział się na temat aktualnego stanu zdrowia Romana Reignsa, który potrzebował aż 12 szwów i 10 zszywek na skórze swojej głowy. Na WrestleManii 34 byliśmy świadkami krwawej walki o Universal Championship.

» Niespodziewanie podczas Andre The Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii byliśmy świadkami sojuszu Braya Wyatta z Mattem Hardym. Były RAW Tag Team Champion za pośrednictwem Twittera poinformował, że razem ze swoim byłym rywalem wystąpią jako nowa drużyna RAW.