Uwaga na Spoilery! US Open Challenge na SmackDown, Rozmowa Daniela Bryana z CM Punkiem, Pojedynki zapowiedziane na SmackDown

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live mistrz Stanów Zjednoczonych Kevin Owens ogłosił, że zamierza zmierzyć się z zawodnikiem, który jako pierwszy pojawi się na arenie. Niespodziewanie do tv powrócił Chad Gable czyli członek American Alpha i doszło do starcia z udziałem tej dwójki, z której zwycięsko wyszedł Kevin Owens co z pewnością nikogo zbytnio nie zdziwiło. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tego segmentu oraz walki:

» WWE Smackdown Live GM Daniel Bryan udzielił wywiadu dla Sports Illustrated’s Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat ostatniej rozmowy z CM Punkiem:

”Nie rozmawiałem osobiście z CM Punkiem, ponieważ przesłałem mu tylko wiadomość głosową po tym jak widziałem go na jednej z gali UFC. Życzyłem mu powodzenia w karierze zawodnika UFC, jednak odpowiedź jaką otrzymałem od niego to było słowo- Dzięki i nic więcej. Zawsze szanowałem CM Punka jako wrestlera, ale nie spędzaliśmy ze sobą wiele czasu, po prostu każdy z nas obracał się w innych kręgach”.

» Podczas wczorajszego odcinka niebieskiej tygodniówki WWE dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu Sami Zayn zmierzy się z posiadaczem walizki Money in the Bank Baronem Corbinem, natomiast The Hype Bros staną przed szansą na zyskanie title shota o SmackDown Live Tag Team Championship oczywiście jeśli uda im się pokonać The Usos. Także za tydzień Lana ponownie stanie przed szansą na zdobycie SmackDown Live Women’s Championship w starciu z Naomi: