Daniel Bryan porównuje do siebie Kevina Owensa i Samiego Zayna, Mark Henry zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame, Mick Foley chce wprowadzenia Chyny do HOF

» Daniel Bryan udzielił wywiadu dla The National, w którym wypowiedział się na temat Kevina Owensa oraz Samiego Zayna:

”Myślę, że jest wiele podobieństw między mną, Samim Zaynem i Kevinem Owensem jeśli chodzi o to skąd pochodzimy, a także odnośnie postrzegania niektórych osób w biurze. Z pewnością wiele osób uważa iż Sami Zayn nie wygląda na gwiazdę WWE, ale ma bardzo duże zdolności tak samo jak Kevin Owens i myślę, że oni tworzą prawdziwą historię”.

» W nowym magazynie WrestleMania dowiedzieliśmy się, że Mark Henry zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame. Dzięki temu były WWE World Heavyweight Champion dołączy do Billa Goldberga, The Dudley Boyz, Ivory, Jeffa Jarretta, Kid Rocka, Jarriusa Robertsona oraz Hillbilly’ego Jima. Ceremonia Hall of Fame odbędzie się 6 kwietnia 2018 roku w Smoothie King Center w Nowym Orleanie.

» WWE Hall of Famer Mick Foley wystąpił gościnnie w podcaście Busted Open, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia Chyny do WWE Hall of Fame:

”Bardzo podoba mi się fakt, że Chyna jest wspominana oraz pokazywana w filmach WWE. Chciałbym ją zobaczyć w Hall of Fame. Wiem jak wiele by to oznaczało dla jej mamy. Nie można pozwolić na to, aby jedna zła decyzja dyktowała o tym, czy twoja kariera była sukcesem czy też nie”.