Główny powód odejścia Neville’a z WWE, Podróż Jindera Mahala do Bombaju, Zapowiedziany segment podczas kickoffu TLC, Wzrost frekwencji na SmackDown Live

» Justin Barrasso ze Sports Illustrated w najnowszym odcinku audycji radiowej wyjawił, że w zeszłym tygodniu przed Monday Night RAW były WWE Cruiserweight Champion Neville zrobił sobie przerwę od wrestlingu, która była spowodowana kilkoma powodami chociażby brakiem większej wypłaty, ciężkim harmonogramem występów w federacji oraz złym prowadzeniem jego postaci. Podobno zawodnik z Anglii już na początku stycznia 2017 roku wyraził swoje zaniepokojenie odnośnie swej pozycji w federacji przez co został wycofany z WrestleManii 33 DVD, a także przeniesiony do kickoffów podczas wielu gal PPV. W ostatnim czasie Neville dowiedział się, że Austin Aries, który jakiś czas temu rozstał się z WWE zarabia więcej na scenie niezależnej niż on w WWE i to był jeden z najważniejszych powodów podjęcia takiej, a nie innej decyzji przez zawodnika.

» Federacja World Wrestling Entertainment na swoim oficjalnym kanale na YouTubie opublikowała materiał wideo z najważniejszymi momentami podczas podróży medialnej mistrza WWE Jindera Mahala po Indiach, która miała miejsce w zeszłym tygodniu, a jej celem było wypromowanie grudniowego live eventu w Bombaju:

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV TLC odbędzie się kick-off z udziałem Drew Gulaka, który poprowadzi nowe wydanie Powerpoint Presentation. Segment ten został potwierdzony podczas wtorkowego odcinka WWE 205 Live. Gulak znajdzie się w panelu komentatorskim także podczas pojedynku Sashy Banks z Alicią Fox.

» Od jakiegoś czasu na tygodniówkach SmackDown Live pojawia się coraz to mniej widzów jednak w tym tygodniu w Seattle byliśmy świadkami wzrostu frekwencji co możemy zaobserwować na poniżej zamieszczonym tweecie: